شکوه حاره اي

خورشيد، درختان نخل ، سواحل و تپه هاي ماسه اي، درياچه ها و جزاير و درياي آبي زمرد گونه در شمال شرقي برزيل ساحل لاگوينيا Lagoinha واقع در ايالت سيآرا Ceará به تصوير کشيده شده، يکي از قلمرو هاي باشکوه و پربرکت مي باشد.

 

Chapada Diamantina :

با آبشارهاي فوق العاده آن ديده مي شود که در ميان کوه هاي بسيار بلند در نزديکي شهر Lencois با فاصله 430 کيلومتري از سالوادور قرار دارد.

 

 

 

 

Maracatu در Pernambuco:
حدود 100 طبل زن، يک خواننده و چندين رقاص و گروه ويژه يک رژه منحصر به فردي را به اجزا ميگذارند که نمايشي ز فرهنگ اهالي شمال  شرقي مي باشد .

 

 

 

منطقه شمال شرق:
داراي انبوه ميوه هاي حاره اي معطر و خوشمزه است مثل سيب بادام هندي بادام هندي از اين ميوه بدست مي آيد.

 

 

 

Jangadeiros:

مردان محلي ماهيگير با قايق هاي چوبي سنتي و بادبان هاي مثلثي در Jangadas شمال شرقي برزيل مناظر، سليقه ها و تاثيرات فراموش نشدني  را  به ارمغان مياورند. سواحل با شهرهاي مستعمراتي توسط اهالي و ديگران به سمت شهر هاي مدرن پيشرفته، سواحل فوق العاده، مناطق داخلي  منحصر به فرد و ميراث غني فرهنگي Sertão ميباشد. پارک ملي Lençois Maranhenses در Maranhão يکي از جاذبه هاي عالي طبيعي  برزيل با انبوه خيره کننده تپه هاي ماسه سفيد در بيرون بستر آمازون با تالاب هاي حاوي آبهاي تازه زلال آبي است که پس از فصل باران شکل  گيرند و ماهي هاي بسياري را در خود جاي ميدهند.

 

Porto de Galinhas
در فاصله 60 کيلومتري جنوب Recife در Pernambuco قرار دارد و يکي از مکان هاي گردشگري بسيار پرطرفدار ميباشد که داراي ده ساحل خيره کننده و آفتاب  در تمامي طول سال است. استخرهاي شفاف با آب هاي سبز گرم زمرد گونه مملو از انبوه ماهي هاي رنگي، محل فوق العاده اي را براي شنا فراهم مي آورند. در  غروب اين محل به بهشت غذا مبدل ميشود که دارايي غذاهاي منحصر به فرد محلي است و از تازه ترين غذاهاي دريائي تهيه مي شوند. مشتريان گرسنه اين رستوران ها مي  توانند از غذاي خود با صداي موزيک محلي برزيلي و مناظر نفس گير ساحل دريا لذت ببرند.